moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe

 

Moskitiery drzwiowe występują w dwóch wariantach: ramkowe oraz rolowane.

 

Ramkowe

 

Wykonane ze specjalnych profili aluminiowych. Malowane na kolory: biały, karmelowy, brązowy. Na życzenie klienta możemy zrobić moskitierę w każdym dostępnym kolorze z palety RAL. W naszej ofercie znajdują się również profile oklejane foliami renolit o strukturze drewna.

Siatka wykonana jest z wysokiej trwałości tworzywa PVC. Na życzenie klienta możemy wykonać moskitierę z użyciem siatki aluminiowej, która dobrze sprawdza się w miejscach narażonych na uszkodzenia.

Jeżeli posiadają Państwo zwierzęta w domu, dobrym rozwiązaniem będzie zamontowanie specjalnego przejścia. Jest ono dostosowane do wielkości zwierzęcia i umożliwia łatwe przemieszczanie się pupili z pomieszczeń domowych na zewnątrz.

Istnieje możliwość zamontowanie tzw. \\\\\\"kopniaków\\\\\\", które pozwalają na otwieranie moskitiery bez pomocy rąk.

 

Rolowane

Wykonane z rynny oraz prowadnic aluminiowych. Doskonałe rozwiązanie do wszelkiego typu drzwi balkonowych. Niezastąpione w miejscach, gdzie montaż moskitiery ramkowej jest niemożliwy.

Rynna stanowi osłonę dla siatki podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Estetyka oraz wygoda sprawiają, że jest to produkt coraz częściej wybierany przez naszych klientów.

Znajdujące się w prowadnicach specjalne uszczelki uniemożliwiają przedostanie się owadom do pomieszczenia. Siatka wykonana z tworzywa PVC. Rynna oraz prowadnice malowane są na kolor biały, brązowy oraz oklejane folią renolit w kolorach drewnopodobnych. Moskitiera rozwijana jest poziomo, na stronę prawą lub lewą.

item_color_cat
item_tech
item_cert