O NAS

Zapoznaj się z rysem historycznym firmy oraz poznaj priorytety towarzyszące nam podczas wykonywania montaży.

Chronimy Twoją prywatność i wdrażamy innowacje w Twoje życie

Firma INTERPROF to ponad 20 lat doświadczenia w branży osłon okiennych oraz świeżość i entuzjazm młodości. To również wierność komponentom najwyższej jakości i bezkompromisowość w dążeniu do najciekawszych i funkcjonalnych rozwiązań.

Kompetencja i wierność etyce biznesowej

Sprawiamy, że nasi Klienci otrzymują produkty najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb. Tysiące realizacji sprawiają, że rozumiemy Twoje potrzeby i proponujemy rozwiązania, które oszczędzają Twój czas i pieniądze.

Ale przede wszystkim jesteśmy po toabyś mógł skorzystać z naszego bogatego doświadczenia i później rekomendować nas swoim bliskim

Technologie i innowacyjność

Naszą firmę tworzą pasjonaci branży osłon okiennych.Każdego dnia odkrywamy, że to co robimy przynosi nam olbrzymią radość. Dzięki temu tworzymy nasze produkty z wielkim zaangażowaniem co sprawia, że jesteśmy liderem w zastosowaniu innowacyjnych technologii. Jesteśmy skoncentrowani na ciągłym rozwoju i trzymamy „rękę na pulsie” w kwestiach najnowocześniejszych rozwiązań.

Dopasowanie do potrzeb rynku

Nasza elastyczność sprawia, że jesteśmy wstanie dopasować się do potrzeb rynku, a każdy projekt traktujemy jak wyzwanie.

Technologie dostępne na rynku sprawiają,że jest coraz częściej mówimy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawia, że podajemy Ci nowe rozwiązania jak na tacy.

Mocna marka i wsparcie

Tysiące realizacji w Polsce oraz Europie potwierdza, że jesteśmy solidnym partnerem zarówno dla klientów indywidualnych jak również instytucji i przedsiębiorstw.

Wiemy, że kluczem do utrzymania zadowolenia naszych Klientów, jest umiejętność zrozumienia ich potrzeb i pełne wsparcie pod każdym względem.